ЛРП Україна 

Киев

Сферы деятельности

Розничная торговля

Я хочу тут работать
×

ЛРП Україна 

ТОВ "ЛРП Україна" — це управляюча компанія ТЦ GLOBUS.

Невід’ємною частиною Києва є Майдан Незалежності, який історично став центром всіх визначних подій країни. Саме тут, на Майдані Незалежності, у самому серці столиці України, знаходиться найперший професійний торговий центр країни  — ТЦ GLOBUS.

Торговий центр починає свою історію з 2002 року. Ставши найпершим торговим центром, ТЦ GLOBUS формував умови та тренди розвитку девелопменту та рітейлу в Україні. У 2008 році почався новий етап у житті ТЦ, коли GLOBUS став частиною великої європейської інвестиційної компанії London & Regional Properties.

ТЦ GLOBUS cкладається з підземної та наземної частин загальною площею 35 400 кв. м. Особливістю ТЦ є наявність двох розділених частин (GLOBUS 1 та GLOBUS 2), велика кількість входів, у тому числі одразу зі станції метро Майдан Незалежності.

У ТЦ GLOBUS розташовано понад 200 магазинів українських та світових брендів одягу та взуття. Серед них  —  Tommy Hilfiger, Baldinini, Lagerfeld, Levi’s, Intimissimi, Calzedonia, Marc & André, Pierre Cardin, Sassofono, Walker, Intertop та багато інших.